/  הענקת דרגות באימון הבכירים 2017

המלצות

ברכות למדריכים הבכירים מר רון רותם ומר חיים נחום לרגל קבלת דרגת דאן 5!

רון מתאמן למעלה מ-20 שנים בקרב מגע תחת הדרכתו של ארז ובעל נסיון עשיר בהדרכת קרב מגע אזרחי ובטחוני כאחד: תפקידיו כללו בין השאר ראש מדור קרב מגע בצה"ל והמדריך הראשי להגנה עצמית בשב"ס. כמו כן, לצד היותו מדריך בסניפים הוד השרון ואבן יהודה, רון מעביר סמינרים בקרב מגע בארץ ובעולם.

חיים התאמן הרבה שנים לצד ארז תחת הדרכתו של אלי אביקזר ז"ל (עד לפטירתו) וממשיך להתאמן עד היום, עם נסיון של מעל ל-25 שנים (!) בקרב מגע. כיום הוא המדריך הראשי בסניף מתן.

ברכות חמות מגיעות גם למר עמי לוגסי לרגל קבלת דרגת דאן 3!

עמי החל להתאמן בקרב מגע אצל רפי אלגריסי עוד בשנת 1976, מה שהופך אותו למתאמן הותיק ביותר בארגון! בתום השירות בצה"ל חזר להתאמן אצל אלי אביקזר ז"ל ולאחר פטירתו המשיך להתאמן אצל ארז. עמי מהווה דוגמא ומופת לכל שאר המתאמנים, צעירים ובוגרים כאחד, וסוחף אותם אחריו במוסר העבודה הבלתי נלאה שהוא מפגין. את דרגת הדאן 3 עמי מקבל שלושים שנה בדיוק לאחר שסיים קורס מדריכי קרב מגע באותו אולם ממש.

עוד כיבדו אותנו בנוכחותם בטקס, שניים מאנשי הקרב מגע הבכירים והותיקים בעולם: מר רפי אלגריסי (דאן 6) - השני בעולם שהגיע לחגורה שחורה בקרב מגע (ומאמנו הראשון של עמי), ומר אוסקר קליין (דאן 6).

 

כל הכבוד חברים! המשיכו כך!

בהערכה רבה ממשפחת קרב מגע מסורתי TKM.

    

הארגון הוקם על ידי ארז שרעבי ותלמידיו הבכירים, על מנת לשמר את עקרונות הקרב מגע ואת רוח האימונים כפי שהונחלו על ידי מייסד השיטה אימי ליכטנפלד (שדה אור) ז"ל ותלמידו הבכיר אלי אביקזר ז"ל. מייסדי הארגון הינם מאמנים ומדריכים מנוסים בהדרכת קרב מגע למסגרות אזרחיות וביטחוניות כאחד. היכרותם העמוקה עם השיטה על כל רבדיה הובילה לרצון להתאגד ולצאת לדרך החדשה/ישנה. הארגון שואף לפתח, לייעל ולשפר את השיטה תוך התבססות על עקרונות השיטה ורוח המייסדים. בין חברי הארגון נמצאים עשרות חגורות שחורות מוסמכי וינגייט וצה"ל.

צור קשר