/  מחנות אימונים

המלצות

מדי שנה מקיים הארגון מספר מחנות אימונים וסמינרים לחברי הארגון. מטרת מחנות האימונים היא קידום החניכים, הכנה למבחני דרגה ושיפור היכולת, תוך עבודה בקבוצות מצומצמות בהתאם לדרגות המתאמנים. הסמינרים מועברים ע"י צוות ההדרכה הבכיר של הארגון.

בנוסף מתקיים סמינר שנתי למדריכי הארגון והחניכים הבכירים, בראשותו של ארז שרעבי, שמטרתו שיפור יכולות ההדרכה, מתן מענה לצרכי המדריכים, שיטות ודרכי אימון והדרכה, תוכנית אימונים שנתית והנחיות כלליות למדריכי הארגון.  

מחנות אימונים בישראל למדריכים ומתאמני קרב מגע מהעולם

ארגון קרב מגע מסורתי - TKM מקיים מדי קיץ סמינר קרב מגע בינלאומי למדריכי קרב מגע מרחבי העולם המגיעים לאימונים בישראל. האימונים כוללים בין היתר קרב מגע אזרחי, צבאי ומשטרתי. מסגרת אימונים יומית הכוללת אימונים מאסיביים ומספר שעות רב מדי יום. המחנה בהדרכת בכירי צוות ההדרכה של הארגון.  

הארגון הוקם על ידי ארז שרעבי ותלמידיו הבכירים, על מנת לשמר את עקרונות הקרב מגע ואת רוח האימונים כפי שהונחלו על ידי מייסד השיטה אימי ליכטנפלד (שדה אור) ז"ל ותלמידו הבכיר אלי אביקזר ז"ל. מייסדי הארגון הינם מאמנים ומדריכים מנוסים בהדרכת קרב מגע למסגרות אזרחיות וביטחוניות כאחד. היכרותם העמוקה עם השיטה על כל רבדיה הובילה לרצון להתאגד ולצאת לדרך החדשה/ישנה. הארגון שואף לפתח, לייעל ולשפר את השיטה תוך התבססות על עקרונות השיטה ורוח המייסדים. בין חברי הארגון נמצאים עשרות חגורות שחורות מוסמכי וינגייט וצה"ל.

צור קשר