/  הגנה עצמית במכונים

המלצות

הדרך הטובה ביותר והמומלצת ללימוד הגנה עצמית היא לימוד במסגרת המועדונים השונים, לימוד שיטתי של אומנות הלחימה - קרב מגע מסורתי TKM וזאת מכמה סיבות:

  • האימון הקבוע יוביל לתוצאות הטובות ביותר וישפר את רמת המיומנות והיכולות של המתאמן באופן עקבי.
  • האימון ישמר את המתאמן ברמת מוכנות גבוהה ביכולת להתגונן מפני מצבי תקיפה שונים.
  • האימון מאפשר התקדמות ועליה בדרגות ולימוד מסודר ומדורג של הנושאים הרלוונטים בהתאם לספר התרגילים של ארגון קרב מגע מסורתי.
  • לימוד בדרך זו מאפשר השתתפות בהסמכות שונות, קורס עוזרי מדריכים קרב מגע מסורתי TKM, קורס מדריכי הגנה הגנה עצמית, קורס מדריכי קרב מגע מסורתי TKM, קורס מאמני אומנויות לחימה בתחום הקרב מגע מסורתי TKM.

חשוב לזכור כי לימוד אומנות לחימה כדרך חיים, מאפשר שיפור משמעותי ביכולות האישיות - פיסיות ומנטליות, ושיפור משמעותי באיכות החיים.

הארגון הוקם על ידי ארז שרעבי ותלמידיו הבכירים, על מנת לשמר את עקרונות הקרב מגע ואת רוח האימונים כפי שהונחלו על ידי מייסד השיטה אימי ליכטנפלד (שדה אור) ז"ל ותלמידו הבכיר אלי אביקזר ז"ל. מייסדי הארגון הינם מאמנים ומדריכים מנוסים בהדרכת קרב מגע למסגרות אזרחיות וביטחוניות כאחד. היכרותם העמוקה עם השיטה על כל רבדיה הובילה לרצון להתאגד ולצאת לדרך החדשה/ישנה. הארגון שואף לפתח, לייעל ולשפר את השיטה תוך התבססות על עקרונות השיטה ורוח המייסדים. בין חברי הארגון נמצאים עשרות חגורות שחורות מוסמכי וינגייט וצה"ל.

צור קשר