/  קורס מדריכים

המלצות

ארגון קרב מגע מסורתי - TKM, בשיתוף עם בית ספר מוכר על-פי חוק הספורט, מסמיך מדי שנה מדריכי קרב מגע חדשים. מעבר לקורס החניכים עוברים תקופת התמחות משמעותית והתנסות בהדרכה בפועל. הקורס מאפשר לחניכים לעסוק בפועל בהדרכת קרב מגע ובעיקר מאפשר לחניכים הרחבת ידע בקרב מגע ואמנויות לחימה בכלל וקידום משמעותי בהבנת התחום וביכולת האישית. 

בוא והצטרף אלינו כנציג ארגון קרב מגע מסורתי TKM בארצך!

מאמן/מדריך קרב מגע, רוצה להיות חלק מארגון קרב מגע מהגדולים, הותיקים והמובילים בישראל? מעוניין להעמיק את הידע בקרב מגע ולהיות חלק מהארגון? בוא והצטרף אלינו כנציג רשמי של ארגון TKM בארצך!

לפרטים - צור קשר. 

הארגון הוקם על ידי ארז שרעבי ותלמידיו הבכירים, על מנת לשמר את עקרונות הקרב מגע ואת רוח האימונים כפי שהונחלו על ידי מייסד השיטה אימי ליכטנפלד (שדה אור) ז"ל ותלמידו הבכיר אלי אביקזר ז"ל. מייסדי הארגון הינם מאמנים ומדריכים מנוסים בהדרכת קרב מגע למסגרות אזרחיות וביטחוניות כאחד. היכרותם העמוקה עם השיטה על כל רבדיה הובילה לרצון להתאגד ולצאת לדרך החדשה/ישנה. הארגון שואף לפתח, לייעל ולשפר את השיטה תוך התבססות על עקרונות השיטה ורוח המייסדים. בין חברי הארגון נמצאים עשרות חגורות שחורות מוסמכי וינגייט וצה"ל.

צור קשר